Skip to content

Nowoczesna architektura : Karnawał w Rio 2012 rozpoczyna się w niedawno odnowionym Samborrome Oscara Niemeyera

7 miesięcy ago

326 words

Zdjęcie lotnicze karnawału Jaskrawo kolorowe konfetti i cekinowe samby królowały w nowo wyremontowanym Sambadrome w Rio de Janeiro, rozpoczynając słynny na cały świat coroczny karnawał w 2012 roku.
Zaprojektowany przez legendarnego architekta Brazylii, Oscara Niemeyera, Sambadrome został pierwotnie zbudowany podczas pierwszego rządu Leonela Brizola (1983.
1987), aby zapewnić Rio obiekt miejski, który miałby służyć jako stałe miejsce tradycyjnego spektaklu szkolna parada samby.
Zainaugurowany w 1984 r.
Sambadrom znany jest również jako profesor Catwalk Darcy Ribeiro z szacunku dla mężczyzny, który przeniósł paradę na obecną stronę.
Kontynuuj po więcej.
+ 52 W ramach przygotowań do stale rosnącej corocznej Olimpiady w Karnawale i na Igrzyskach Olimpijskich 2016, Sambadrome przeszedł renowację, aby powiększyć liczbę 60 000 osób do 90 000.
Betonowe siedziska stadionowe dzielą się na osobne sektory, oferując różnorodne aranżacje siedzeń i udogodnienia, które łączą 700-metrową Paradującą Aleję.
Każdego roku długi wybieg jest pokonany przez Samba Schools of Brazil w wydarzeniu znanym jako największy na świecie festiwal.
Koniec wybiegu oznaczony jest wielkim łukiem, znajdującym się na Placu Apoteozy, który służy również jako lokalizacja Muzeum Samby.
Ukończenie prac w 1984 roku.
Odebrecht Online Remont rozpoczął się wkrótce po karnawale w 2011 roku.
Prawie 600 pracowników pracuje 24 godziny na dobę, aby szybko ukończyć pracę przed tegorocznymi uroczystościami.
Aby zrobić miejsce dla nowych trybunów, zniszczono dawną fabrykę Brahmy.
Sprawdź upływ czasu całej ponownej rekonstrukcji poniżej.
Etap w Plaza Apotheosis 12 lutego 2012 roku Oscar Niemeyer wraz z tysiącami innych osób uczestniczył w oficjalnym otwarciu zrekonstruowanego Sambadrome.
W imprezie odbył się 5-kilometrowy wyścig kostiumowy, który rozpoczął się i zakończył w Sambadrome, zachęcając do ducha karnawału.
Architekt: Oscar Niemeyer Projekt Rok: 1983 Lokalizacja: Marques de Sapucaí, Rio de Janeiro, RJ, Brazylia Oscar Niemeyer w inauguracji ukończonego remontu.
El Clarin The Huffington Post, AD Brazil, Rio Carnival
[patrz też: mrówka włocławek godziny otwarcia, psb świdnica, psb mrówka stalowa wola ]

Powiązane tematy z artykułem: mrówka włocławek godziny otwarcia psb mrówka stalowa wola psb świdnica