Skip to content

Magazyn architektoniczny : Aktualizacja: Teachers Village / Richard Meier & Partners Architects

7 miesięcy ago

401 words

Richard Meier i Partnerzy Newark, rodowity Richard Meier, nie zapomniał o swoich korzeniach.
Ustanowiona przez purytan, jako kolonia, by przestrzegać zasad Kościoła w XVII wieku, Newark przekształciła się w prosperujący ośrodek przemysłowy w XIX wieku, po II wojnie światowej doświadczyła surowego okresu przemysłowego i społecznego upadku, a obecnie dąży do przywrócenia reputacja jako odnowionej metropolii miejskiej.
Meier wspierał takie wysiłki, aby przywrócić witalność miasta, w tym przewodniczyć międzynarodowemu konkursowi na stworzenie wizerunku odwiedzających.
Center for Newark (sprawdź niektóre propozycje, które wcześniej były tutaj prezentowane).
W 2010 roku Meier i Wspólnicy podzielili się wizją nowej Wioski Nauczycieli dla miasta.
czterokrotny, wielofunkcyjny program mający na celu przyciągnięcie młodych profesjonalistów pracujących w systemie edukacji do zamieszkania w centrum miasta.
W ubiegłym tygodniu z przyjemnością informujemy, że Wioska, w skład której wchodzą dwa budynki szkolne z trzema szkołami czarterowymi i centrum opieki dziennej, 70 000 m.
powierzchni handlowej, oprócz wynajmowanych apartamentów dla nauczycieli Newark, ma problemy.
Więcej o projekcie po przerwie.
Z wybitnymi gośćmi takimi jak gubernator Chris Christie i burmistrz Cory Booker, przełomowa ceremonia była wielkim krokiem naprzód dla Newark, ponieważ przewiduje się rewitalizację dużej części śródmieścia miasta, tworzenie miejsc pracy i stymulowanie przyszłego rozwoju.
.
Richard Meier and Partners Jako, że Teachers Village zajmuje duży obszar na południe od Market Street i na zachód od Broad Street, każdy nowy budynek projektu jest specyficzny dla miejsca i zaprojektowany w odniesieniu do kontekstu, aby zapewnić różnorodne warunki uliczne.
Nowy korytarz handlowy Halsey Street znajduje się w centrum rozwoju i oferuje mieszankę miejsc do tętniących życiem ulic.
Przestrzenie mieszkalne i szkoły są zaprojektowane z dużymi oknami, które są otwarte na światło, energię i aktywność ulic poniżej.
Część dachów i wyniesionych dziedzińców będzie służyć jako zielone tarasy z ogrodami.
.
Richard Meier i partnerzy Richard Meier wyjaśnił: Urodziłem się w Newark i mam żywe wspomnienia z odwiedzania moich rodzin.
biznes w centrum Newark.
Jest to dla mnie rodzaj powrotu do domu i szansa na zastosowanie w życiu umiejętności nabytych na arenie światowej do rewitalizacji dużego obszaru śródmieścia miasta.
.
Richard Meier and Partners
[podobne: modelarstwo kartonowe forum, mrówka włocławek godziny otwarcia, tarasy elizy gniezno ]

Powiązane tematy z artykułem: modelarstwo kartonowe forum mrówka włocławek godziny otwarcia tarasy elizy gniezno