Skip to content

Budownictwo wczoraj i dzis : Zaproszenie do składania wniosków: Zakończono projekty budowlane i badania, które angażują innowacyjne podejście do projektowania sejsmicznego

7 miesięcy ago

227 words

Dzięki uprzejmości Design Exchange + Kuratorzy Uniwersytetu McGill Dr.
Effie Bouras i profesor Ghyslaine McClure z McGill University, Wydział Inżynierii Lądowej, poszukują ukończonych projektów budowlanych i badań, które angażują innowacyjne podejście do projektowania sejsmicznego na wystawę, która odbędzie się na światowej sławie Wymiany projektów w centrum Toronto Kanada w miesiącach wrześniu.
Październik 2012 r.
Termin przesyłania zgłoszeń upływa czerwca 2012 r., Jednak zachęcają firmy do wcześniejszych zgłoszeń.
Więcej informacji o konkursie po przerwie.
Budynki, jak nam przypomniało zbyt wiele niedawnych katastrofalnych trzęsień ziemi, to złożone systemy dynamiczne, często estetyczne rozważania są wstrzymywane na rzecz kosztów i ograniczeń technicznych; mając to na uwadze, poszukujemy propozycji, które przewyższają konwencjonalne podejścia, które nie poświęcają estetyki projektu dla konwencjonalnych rozwiązań konstrukcyjnych.
Budynki te cechują się eleganckim strukturalnym rozwiązaniem kwestii sejsmicznych, pozostając wiernym wizji projektanta.
Wyposażony w rysunki, modele i różne platformy multimedialne, wystawa ma na celu przekazać najnowocześniejszy charakter najbardziej kreatywnych projektów na całym świecie.
Proszę przesłać swoje propozycje (aby dołączyć krótkie streszczenie projektu, zdjęcia budynku i / lub zdjęcia modeli) do wystawy.
DX.
w temacie.
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź ich stronę tutaj.
[hasła pokrewne: psb mrówka strzelce opolskie, sprężyny kieszeniowe, montaż siatki ogrodzeniowej cennik ]

Powiązane tematy z artykułem: montaż siatki ogrodzeniowej cennik psb mrówka strzelce opolskie sprężyny kieszeniowe