Skip to content

Architektura 21szego wieku : Wywiad: Robert Miles Kemp

7 miesięcy ago

611 words

Technologia cyfrowa dotyka prawie każdego życia.
Dostarczane przez telefony komórkowe, domowe urządzenia rozrywkowe, bankomaty, witryny sklepowe lub niezliczone inne środki, cyfrowy design to wielki biznes, a Robert Miles Kemp znajduje się w czołówce tego eksplodującego ruchu.
Jako syn cieśli i generalnego wykonawcy, Kemp odwiedzał miejsca pracy od małego.
W wieku dziewięciu lat jego ojciec rzucił mu wyzwanie zaprojektowania konstrukcji dla sąsiada, który następnie został zbudowany.
Kemp uwielbiał zarówno proces, jak i produkt końcowy.
Tak rozpoczęła się kariera w architekturze.
Więcej po przerwie.
Zaczynając jako nastolatek, Kemp pracował w dziewięciu firmach architektonicznych o różnych rozmiarach, specjalnościach i rynkach (Nowy Jork, Los Angles, DC), zanim wyruszył sam.
Brał udział w bardziej tradycyjnym projektowaniu budynków mieszkalnych i dużych mieszkań w SOM, a następnie przeniósł się do bardziej nowoczesnych projektów, które obejmowały elastyczne, modułowe przestrzenie i jego pasję; interaktywny projekt.
Jako założyciel Variate Labs z siedzibą w Los Angeles, Kemp nosi teraz wiele czapek: lider, producent deszczów, tłumacz, operator mediów społecznościowych i główny twórca.
Stały się one stałym personelem składającym się z 16 osób (w tym architektów, inżynierów, programistów i marketerów) z projektami obejmującymi gry wideo, aplikacje na telefony komórkowe i tablety, interaktywne muzea i winiarnie.
Variate Facade Kemp ma obsesję na punkcie ludzkich zachowań.
Podczas niedawnego projektu Muzeum Holokaustu w Los Angeles sformułował 12 głównych archetypów, które reprezentują większość uczestników muzeów i opracował odpowiednią narrację, która napędzała jego technologię i design.
Równoważąc informacje i emocje, Kemp podjął decyzje projektowe z myślą o tej narracji i zmodyfikował swój projekt, ponieważ użytkownicy ujawnili więcej na temat swoich nawyków i pragnień poprzez zachowanie w czasie rzeczywistym.
Muzeum Holokaustu w Los Angeles Wiedząc, że jego sklep jest najlepszym sposobem na autopromocję, firma Kemp wdrożyła swoją autorską, interaktywną fasadę handlową w swojej lokalizacji w West Hollywood.
Obrazy jarzą się i wyświetlają różne tweety (w tym ten, który wysłałem, który jest tu przedstawiony), aby przechodnie mogli je zobaczyć i rozważyć.
Muzeum Holokaustu w Los Angeles – audioprzewodnik Fasada ma nieskończone zastosowania dla detalistów, którzy chcą nawiązywać kontakty z obecnymi lub potencjalnymi klientami.
Przykłady obejmują marki modowe, które pozwalają użytkownikom na wirtualne wypróbowanie strojów, instytucje finansowe, które ułatwiają klientom sprawdzanie stanu konta, płacenie rachunków lub głosowanie w czasie rzeczywistym, czy też wkład w duże imprezy towarzyskie.
.
Możliwości są nieskończone i mamy rozwiązania dla każdej firmy, która chce skutecznie komunikować się z klientem.
mówi Kemp.
Wariantowa fasada Wyzwaniem dla zespołu Kempa było przekonanie kierownictwa do nadzorowania dużych marek tego nowego podejścia.
Są sceptyczni i chcą gwarancji, zanim poświęcą czas i pieniądze na stworzenie czegoś niesprawdzonego.
Dwójka, Variate Labs konkuruje zarówno z agencjami cyfrowymi, jak i dużymi firmami architektonicznymi, które starają się rozszerzyć swoją ofertę poprzez te projekty.
Fundacja Gatesa Zamiast realizować jeden projekt na raz, Kemp rozwija technologie, które mogą być licencjonowane dla wielu aplikacji.
Widząc większy obraz, Kemp tworzy rozwiązania, które przynoszą korzyści sektorom handlu detalicznego, opieki zdrowotnej, finansów, reklamy i gier.
Prosto i prosto, Kemp oferuje swoją firmę mantrę: Excite (wygląda świetnie); Połącz (spersonalizowane dla odbiorców); Zaangażuj się (stwórz technologię, która umożliwia interaktywne doświadczenia) jako jego podejście do osiągnięcia następnego poziomu.
Variate Facade Zobacz mój wywiad z Kempem, obejrzyj jego biuro i zobacz przykłady projektów Variate Labs poniżej.
Śledź Kemp @variatelabs.
[hasła pokrewne: chleb słonecznikowy kalorie, mrówka włocławek godziny otwarcia, psb świdnica ]

Powiązane tematy z artykułem: chleb słonecznikowy kalorie mrówka włocławek godziny otwarcia psb świdnica