Skip to content

Architektura 21szego wieku : Dreamland Margate / Assael Architecture

7 miesięcy ago

531 words

Dzięki uprzejmości Assael Architecture Assael Architecture niedawno podzieliła się wizją Dreamland Margate, jednego z najsławniejszych parków rozrywki w Wielkiej Brytanii, do tego, czy Rada Okręgu Thanet będzie mogła przymusowo kupić dawny wesołe miasteczko.
Assael jest piątą praktyką architektoniczną, która ma zostać mianowana, i jedyną, która chroni i ponownie wykorzystuje klasyczną kino II i Kino Sceniczne jako część programu mieszkaniowego o niskiej gęstości, zaprojektowanego w celu przyciągnięcia inwestycji wewnętrznych.
Program Assael dla Margate Town Centre Regeneration Company (MTCRC) zapewni tętniące życiem centrum kulturalne i rozrywkowe w otoczeniu programu mieszkaniowego obejmującego około 474 domów, składającego się głównie z wysokiej jakości domów szeregowych.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Park, który został otwarty w 1920 roku, jest domem dla kolejki górskiej Scenic Railway, najstarszej działającej kolejki górskiej w kraju i pierwszego na liście brytyjskich parków rozrywki.
W parku znajduje się również kino z oceną II stopnia * o międzynarodowym znaczeniu i klatki menażerii klasy II, najstarsze klatki z zoo w Wielkiej Brytanii.
Dreamland jest także centralnym punktem lokalnej gospodarki, jako najczęściej odwiedzanej atrakcji turystycznej wyspy Thanet.
Dzięki uprzejmości Assael Architecture Nowe kino kulturalne i artystyczne zostanie utworzone w bardzo dużym kinie Dreamland w kategorii II * i przemianowane na Dreamland Studios ..
Wewnętrzne interwencje będą odwracalne, a dziedzictwo zostanie zachowane, w tym organy, okrągłe schody i pokoje na pierwszym piętrze z przodu.
Reszta kompleksu zostanie przystosowana do: galerii sztuki, studiów nagraniowych, hali radiowej, artystów.
Studia, przestrzeń performance, kawiarnia, sala konferencyjno-eventowa, a także zakwaterowanie dla artystów.
Dzięki uprzejmości Assael Architecture 50% powierzchni witryny będzie składać się z.
Dreamland Park ., oferującego szereg funkcji, takich jak bezpieczny teren do zwiedzania Scenic and Heritage, starannie zaprojektowany ze zmianami poziomu w celu zapewnienia bezpieczeństwa bez wywoływania wrażenia wykluczenia.
Istnieje również duży park krajobrazowy o znacznie ulepszonej lokalizacji dla dwóch wymienionych aktywów: rustykalnej ściany.
obudowy menażerii.
klatki dla zwierząt i kolejka widokowa.
plan Inwestycja mieszkaniowa została zaprojektowana głównie jako program mieszkaniowy pod względem przydziału gruntów.
Większość terenu (70% według przydziału gruntów) jest rozmieszczona w skupiskach niewielkich domów i maisonettes nie więcej niż czterech kondygnacji.
Pozostała część tej strony 30% proponuje budynki mieszkalne pomiędzy trzema a siedmioma kondygnacjami, aby poradzić sobie z problemami związanymi z przeglądem wizualnym i poprawą stanu środowiska.
Mieszanka jednostek została poinformowana o chęci przyciągnięcia.
nabywcy, którzy będą działać jako katalizator w regeneracji Margate.
sekcja Poza tym, wykończenia krajobrazu są zaprojektowane, aby pomieścić targi, zwiedzanie zabytkowych przejażdżek i innych atrakcji czasowych.
Ta zdolność do wspierania szeregu wydarzeń tymczasowych jest jedną z głównych propozycji strategii.
Twarde wykończenia, tymczasowe moce i punkty wodne zapewnią, że ta przestrzeń może przyciągać różnorodne zastosowania.
Wszystkie przestrzenie zewnętrzne są połączone dużym obszarem skierowanym na południe, określanym jako.
The Square.
który stanowi otwarte centrum całego kompleksu.
eksplodował aksonometrycznie
[patrz też: wyłaz dachowy wymiary, wikęd okna, modelarstwo kartonowe forum ]

Powiązane tematy z artykułem: modelarstwo kartonowe forum wikęd okna wyłaz dachowy wymiary